Działka budowlana, ul. Kościuszki
Kościuszki, Trzebież, zachodniopomorskie
- 145 000 zł
- 704 m²
- 205,97 zł/m²
Aleksandra Figur...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Kościuszki
Kościuszki, Trzebież, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Działka budowlana, ul. Kościuszki
Zaktualizowane: 11 maja 2026
145 000 zł 704 m² 205,97 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 145 000 zł (205,97 zł/m²)
- Działka: budowlana, 704 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- określone warunki zabudowy
- Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Angel Estate, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 25/17760/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kościuszki, Trzebież, Police, policki, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach miasta. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie terenów zielonych oraz kameralnej zabudowy willowej, co tworzy idealne warunki zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Najważniejsze informacje:
teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego
uchwała nr XLV/345/01 Rady Miejskiej w Policach z dnia 20.12.2001 r.
oznaczenie terenu: 15/09 MJ.U. (...)